fbpx

Будівництво еко-майданчика

Термін “Еко-майданчик” передбачає наявність лише натуральних матеріалів, як правило без металу або це нержавейка, як правило дерево або не пофарбовано або спец. екологічно нешкідливі фарби.

Де доречний Еко-майданчик?

  • Спортивно-розважальний куточок для приватного будинку, дачі;
  • Вписати в дизайн ділянки оригінальну ігрову зону;
  • Як декоративний елемент з можливість полазити і зробити незвичайні знімки;
  • Утилізація невикористаний пиломатеріалів і колод після будівництво заміського будинку – дешево і сердито.

Стандартний або унікальний?

Дерево, вузли і мотузки дають безкрає поле для фантазій як по дизайну так і складності об’єкта. Ми виконуємо повний комплекс робіт і по прив’язки до місця, дизайну і подальшого оформлення всієї документації. При ексклюзивне замовлення наші проектувальники, виконають ескізний, робочий проект і візуалізацію дитячого майданчика.

Якість і дизайн

Еко-майданчика це завжди експромт і фантазія майстра. Тому це часто дорого тому всі дерев’яні стовбури і гілки обробляються в ручну.

Дизайн наших майданчиків відрізняє унікальний cтиль і впізнаваність. Красива і точна підгонка матеріалів дає повне уявлення про лісовому житло. Ми враховуємо актуальні світові тренди в проектуванні еко-майданчиків.

Ми впроваджуємо індивідуальні рішення в проекти наших майданчиків і прагнемо дотримуватися цього принципу в більшості робіт. Різноманітні планування і компонування стовбурів і гілок створюють неповторний куточок при цьому зберігаючи безпеку і спортивність об’єкта.

Приклади еко-майданчиків

Як купити еко-майданчик? Зателефонуйте нам або залиште заявку:

Мотузковый паркСітка-павутинкаАтракціони для ТРКЗіплайнСмуга перешкодДитячий майданчикЕко-майданчикСкалодромСкейт-парк
для бізнесудля дачідля ТРКдля дитсадка

Зв’яжіться з нами через соцмережі: