fbpx

Будівництво скейт парків

Скейтбординг з’явився в кінці 1930- початку 1950 років, але на просторах нашої країни пік популярності припав на 1990 рік і не втрачає своєї популярності донині, адже скейтбординг став визнаним видом спорту і включений в програму Олімпійських ігор. Найпоширенішим видом скейтбордингу є фрістайл. Так як скейтбординг в основному це молодіжний спорт, то переважно, їм займаються на різноманітних відповідних для цього поверхнях: спусках, бордюрах, перилах, але вони не завжди бувають безпечними для спортсменів. Компанія «KinderLand» представляє Вашій увазі велику безпечний майданчик для скейтбордингу №1, яка підходить не тільки для скейтбордистів, а й для ролерів у якому є всі необхідні предмети для розвитку і відточування навичок даного спорту:

Скейт-парк це: 

 • спеціально обладнана спортивна площадка для тренувань в таких видах молодіжного спорту як скейтборд (skateboard), агресивні ролики (aggressive inline), велосипеди (ВМХ і MTB), самокати (scooter) та інших, які відносяться до екстремальних;
 • проведення змагань місцевого та національного значення, показових виступів, майстер-класів, спілкування молоді з професійними спортсменами;
 • можливість створювати спортивні школи та гуртки на базі скейт-парку;
 • спосіб популяризації та залучення молоді до здорового способу життя, прагнення досягати всіляких результатів і покращувати свій рівень майстерності;
 • можливість прибрати молодь з архітектурних пам’яток, проїжджої частини доріг та інших не призначених для цього місцях, що є травматичним і небезпечним для життя самих спортсменів.

Скейт-парк включає основні фігури:

 • разгонки / квотере (banks / quarter pipes);

 • фанбокси / піраміди (fun boxes / pyramids);

 • перила / грайндбокси (hand rails / grind boxes);

 • рампи / міні-рампи (ramps / miniramps);
  додаткові маленькі фігури (трампліни, перешкоди і т.д.).

  Вибір фігур і їх розташування на майданчику узгоджуються з професійними спортсменами, а також враховуються побажання місцевих спортсменів. Фігури не мають універсальних або нормованих розмірів (висота, ширина, довжина, радіус, кут нахилу, відстань між фігурами і інші), але безпосередньо залежать від загальної розстановки їх на майданчику і тотожних розмірів інших фігур.

Проектування скейт парків

При проектуванні фігур для скейтпарків, фахівці нашої компанії використовували власні знання і досвід, врахували досвід іноземних колег, вимоги нормативів безпеки, висловлені представниками різних напрямків екстремальних видів спорту і рекомендації відповідних федерацій з видів спорту.

Документація

Наша компанія надає сертифікати якості. Ми працюємо за міжнародними стандартами, так що питань на законодавчому рівні у Вас не виникне.

Зателефонуйте нам або залиште заявку:

Мотузковый паркСітка-павутинкаАтракціони для ТРКЗіплайнСмуга перешкодДитячий майданчикЕко-майданчикСкалодромСкейт-парк
для бізнесудля дачідля ТРКдля дитсадка

Зв’яжіться з нами через соцмережі: