Про компанію

Історія компанії "Тропа"

     Початок нашої історії ми вважаємо 26 квітня 2000 року в цей день я, Філіпенко Андрій, написав і залив на сервер сайт tropa.dp.ua. З тих пір, альпінізм, гори і подорожі стали не просто хобі, а основним нашим заняттям і роботою.

     Йшов час, компанія росла, і 27 травня 2005 року було запроваджено ПП «Клуб ТРОПА». Тоді ж з’явилося лого компанії “Тропа”. І як часто буває нас, альпіністів, стали запрошувати натягнути мотузки для модних тоді мотузкових тренінгів, ми зайнялися організацією спортивних свят і корпоратив, цей безцінний досвід і саме життя вели нас до нового напрямку – будівництво спортивних майданчиків і мотузкових атракціонів. І ось, навесні 2010 р, мене запросили побудувати наш перший мотузковий парк. – «Ви ж альпініст, вузли знаєте, мотузкові тренінги проводите. У Вас вийде! » Цей парк досі у чудовому стані. Перебувати с .Орловщіна, КП «Шишкіно». А в 2013 році побудували свій перший тролей довжиною 700 м в с. Рідне, Крим.

Тема спортивних майданчиків була настільки цікава і затребувана, що ми вирішили виділити це в окремий напрямок і 20.02.2014 з’явилася компанія ТОВ «Тропа» (код 39106860). За ці роки нами було побудовано безліч об’єктів розважального напрямку, мотузкових парків, тролеїв, дитячих майданчиків, роллердромів. З 2018 року ми розширили наші кордони і вийшли до ринку Східної Європи і країн СНД. Побудували свій перший в Грузії скейт-парк, виконаний відповідно до Європейської сертифікації та олімпійським стандартам. У грудні 2018 роки для головного новорічного шоу країни, телеканалу СТБ «WINTERRA Легенда Казкова краю », ми розробили літаючий віз. Всю конструкцію, кріплення тросів і розтяжок ми розробляли за місцем. Результат перевищив навіть наші очікування! Ми продовжуємо розвиватися і втілювати унікальні проекти Парків Пригод і мотузкових атракціонів.

Наша Команда

Андрій Філіпенко

Засновник і директор

Ідейний натхненник Компанії. Андрій відрізняється творчим мисленням і креативним підходом в роботі, рішуче береться за найскладніші проекти.

Павло Коновалов

Kомерційний директор

Працьовитий, уважний до деталей, надійний і відповідальний. Володіє винятковим почуттям гумору.

Віталій Марченко

Головний інженер-проектувальник

У його голові народжуються унікальні проекти, які припадають до душі навіть самим вимогливим замовникам.

Олексій Ткаченко

Керівник виробництва

Олексій – справжній майстер своєї справи! Він залучений в кожен крок процесу, керує будівельною бригадою.

Олексій Гернец

Mенеджер з продажу

Веселий і енергійний, точно знає що вам потрібно. Він відданий своїй справі, завжди підбере для Вас щось унікальне!

Микола Голіков

Майстер столярної справи

Коля любить працювати руками, будує і втілює в реальність найдивовижніші ідеї замовників і проектувальників.

Катя Марченко

Менеджер з продажу

Катя, творча і романтична, створює добру домашню атмосферу навколо себе. Наш головний дизайнер.

Наші Кліенти

Відгуки та рекомендаційні листи